Jesteś Ważny/ważna!

 

Zobacz jak Printovski dba o Ciebie i Twój biznes

 

Od A do Z

 

Printovski daje rozwiązanie kompleksowe.  Jest z Tobą przez cały czas. Możesz na niego liczyć w ciągu całego procesu sprzedaży Twoich prac jako dzieł sztuki.

l

Zestaw instrukcji

Gdy założysz konto to dopiero początek znajomości. Otrzymasz ebooka lub filmy instruktażowe jak się za to wszystko zabrać: jak korzystać z aplikacji, jak przeprowadzić proces sprzedaży, itp. Dostaniesz instrukcje jak dobierać zdjęcia, jak je przygotować do druku.

Dzięki temu:

Maksymalizacja zysku

Nie zagubisz się w całym systemie. Jeśli poświęcisz trochę czasu na jego ogarnięcie, będziesz mógł go wycisnąć do granic możliwości. Będziesz wiedział jak przygotować pliki, żeby wydruki wyszły olśniewająco i jak dzięki temu zarobić dużo pieniędzy.

Wsparcie dla Ciebie i klienta

W razie jakichkolwiek problemów, Twój klient kontaktuje się z nami. My rozwiązujemy kwestie związane z wallartami. 

Gdy Ty masz jakiś problem, też możesz liczyć na naszą pomoc. Dzięki temu:

Bezpieczeństwo

Możesz skupić się na swojej pracy i nie martwić, że będziesz tracił czas, nerwy i energię w razie jakichś problemów. Masz poczucie bezpieczeństwa mogąc liczyć na fachową pomoc.

Marketing do Twojej dyspozycji

Otrzymasz zupełnie za darmo próbki produktu dla Ciebie (ramek, papieru, passe-partout itp.) + zestawy próbek dla swoich klientów z namiarem na Wall&Pix – markę promującą Twoje wallarty.

Dzięki temu:

Zainteresowanie klienta

Zaprezentujesz nasze rozwiązanie klientowi już na pierwszym spotkaniu. Napiszesz o tym na swojej stronie. Pokażesz jak świetne rzeczy oferujesz (próbki). Jeśli nie jest urodzonym sprzedawcą dasz pakiet powitalny swoim klientom z namiarem na stronę dla nich przeznaczoną. Cała robota marketingowa będzie wykonana za Ciebie. Nie musisz nawet do niczego przekonywać swoich klientów.

Printovski ceni lojalność

 

I jeszcze jedna rewelacyjna wiadomość – Printovski ceni lojalność i partnerskie relacje. Sam jest lojalnym partnerem i premiuje lojalność wobec siebie. Jeśli będziesz stałym klientem możesz liczyć na mnóstwo korzyści (przemyśleć szczegóły JVertz).

Dlaczego elastyczny system marż pomoże Ci na każdym etapie kariery fotografa

 

Printovski działa tak, by pomóc Ci na każdym etapie rozwoju twojej ścieżki zawodowego fotografa. Nieważne czy jesteś na początku swojej drogi czy już wypracowałeś sobie markę, Twoje prace zasługują, na to by je w odpowiedni sposób wyeksponować. Jednak od etapu na jakim się znajdujesz zleży ile możesz za nie zażądać

Elastyczny system marż pozwala narzucić cenę za Twoje prace jaką sam uważasz za stosowną. Jeżeli jesteś początkującym fotografem i Twoim głównym celem jest budowanie swojej marki i nie możesz sobie jeszcze pozwolić na wysokie stawki możesz narzucić niewielką marżę (np. 10%) lub nawet zupełnie z niej zrezygnować. Na pewno po kilku zleceniach Twoja renoma wzrośnie na tyle byś mógł znacznie podnieść swoją marżę.

Jeśli masz już za sobą trudne początki i obsługujesz zamożny ale i wymagający segment rynku nic nie stoi na przeszkodzie, abyś narzucił 50%, 100%, 200% marży a nawet więcej. Twoja praca na pewno jest tyle warta.

Printovski to nowa jakość w branży fotograficznej

 

 

 

 

 

 

Nowoczesna i skuteczna sprzedaż wymaga nowoczesnych narzędzi internetowych, które ją ułatwiają. Jesteś artystą i wcale nie musisz być sprzedawcą. My też mieliśmy problem ze sprzedażą. Gdy przychodziło do kwestii płatności głos zaczynał drżeć, ręce się trząść. Dlatego stworzyliśmy Printovskiego. Dzięki niemu nie musisz czuć się jak natrętny sprzedawca, by sprzedaż była skuteczna. Nie musisz nikogo prosić o zakup ani do niego przekonywać. Cały system jest tak stworzony, żeby większą część pracy sprzedażowej zrobił za ciebie… łącznie z podaniem ceny w czasie prezentacji.

Twoja rola to poinformować klientów o naszej usłudze oraz dać namiar na Wall&Pix – markę przygotowaną specjalnie dla nich. Ona zajmie się promocją.

Po sesji zdjęciowej pozostaje Ci odpalić aplikację Printovskiego, przygotować prezentację zdjęć i projektów ścian, a po spotkaniu zamówieniowym – czekać na przelew od zachwyconych klientów😊

Oprócz wspaniałych wallartów dostaną również pokoleniową  gwarancję na 25 lat.

W razie wątpliwości możesz liczyć na wsparcie Printovskiego (materiały edukacyjne + konsultanci).

 

 

 

 

 

 

Dlaczego technologia stosowana przez Printovskiego jest najlepsza dla wydruku fotografii

Wiele osób uważa, że wszystkie wydruki są takie same. Po co płacić za coś x skoro można to kupić na połowę X. W jednym aspekcie to prawda. Zdjęcie można wydrukować w jakiejkolwiek technologii, nawet najtańszej i będzie w miarę widać co na nim jest. I na tym kończą się podobieństwa.

Różnice zaczynają się przy tym, do jakich celów przeznaczony jest wydruk.

WYDRUK WIELKOFORMATOWY

Tanie wydruki wielkoformatowe oferowane przez agencje poligraficzne lub sprzedawców na portalach aukcyjnych, są przeznaczone do druku wielkich powierzchni reklam, banerów, bilboardów. Taki druk jest stworzony do ekspozycji na zewnątrz. Ma być tego dużo i tanio. Często producenci takich obrazów oferują wydruk fotografii do mieszkań. Trzeba jednak pamiętać, że te fotografie nie będą najwyższej jakości (kolory, detale fotografii) ani odporności na blaknięcie… bo nie to jest ich zadaniem.

ODBITKI Z FOTOLABU

Podobnie popularne odbitki z fotolaboratorium mają sporo ograniczeń. Główne to ograniczenia kolorystyczne: nie są w stanie odtworzyć nasyconych czerwieni, butelkowych zieleni czy głębokich błękitów. Czyli kolorów dla których kupujemy ultranowoczesne aparaty fotograficzne. „Gubią” również bardzo drobne szczegóły zarejestrowane przez sprzęt fotograficzny. I najważniejsze, nie zapewniają archiwalności fotografii. Mogą wyblaknąć po kilku lub kilkunastu latach.

Printovski i atrament pigmentowy

Do reprodukcji fotografii w celach artystycznych służy wydruk w technologii atramentu pigmentowego na papierach i płótnach artystycznych. Tę technologię stosuje Printovski. Jest ona wolna od wad poprzedników i jest stosowna przy wystawach fotograficznych i graficznych, w fotografii kolekcjonerskiej, w muzeach, przy reprodukcjach dzieł sztuki. Ta technologia pozwala osiągnąć nigdzie indziej niedostępną wierność kolorów, oddanie szczegółów, ogromnie szeroki zakres kolorów, a także walor archiwalny (taki wydruk w warunkach domowych nie wyblaknie od kilkudziesięciu nawet do kilkuset lat!

Jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś/aś

zacznij sprzedawać za dobre pieniądze swoje fotografie w najlepszym możliwym wydaniu!

Zapisz się, a oprócz ebooka otrzymasz porady jak:

 

 sprytnie korzystać z aplikacji, by sprzedawać swoje fotografie, 

 budować świetną reputację wśród swoich klientów, 

 pracować wydajniej 

A od czasu do czasu być może pojawi się jakaś promocja uszyta specjalnie dla Ciebie…

You have Successfully Subscribed!