Jak to działa?

 

Współpraca z Printovskim jest banalnie prosta!

 

Nie musisz się znać ani na drukowaniu, ani na komputerach, ani na projektowaniu wnętrz. Mimo to stworzysz projekty ścian, które zwalą z nóg Twoich klientów.

Najpierw załóż bezpłatne konto w aplikacji Printovskiego.

 

Potrzebujesz do tego komputer, laptop lub tablet oraz dostęp do Internetu. Aplikacja działa na wszystkich głównych  systemach operacyjnych. Nie ma więc znaczenia czy Twój system to:

Windows

Mac Os

Android

Rejestracja zajmie Ci tylko 2 minuty

N

Kliknij "Załóż Darmowe Konto"

Zostaniesz  przeniesiony do okna rejestracji. Wypełnij wszystkie pola zgodnie z instrukcjami.
N

Sprawdź skrzynkę mailową

Otrzymałeś właśnie dwa maile. W pierwszym kliknij link do potwierdzenia Twojego konta. W drugim dostałeś link da Akademii Printovskiego. Dowiesz się tam, jak zabrać się za sprzedaż Twoich wallartów.

N

Czekaj na Darmowe próbki

Po założeniu konta napisz do nas maila z namiarem na Twoje portfolio (strona internetowa lub Facebook) oraz adresem, na który mamy przesłać pakiet powitalny. Otrzymasz dwa rodzaje próbek. Pierwszy: pakiet dla Ciebie (przykładowe galerie, zdjęcie ramek itp). Drugi: 5 zestawów, które wręczysz swoim klientom. Wszystko za FREE.

Gratulacje! Właśnie zrobiłeś/aś pierwszy krok na drodze do srzedaży Twoich fotografii jako galerii sztuki 🙂

Zaczynamy ?

Nie czekaj już dłużej i

OK. masz już swoje nowe, lśniące konto. Teraz czas zacząć sprzedawać!

Sprzedaż z Printovskim jest trzyetapowa i przebiega według procedury:

 

Walls for Art

Etap I

Pierwsze spotkanie z klientem

 

N
Na pierwszym spotkaniu z klientem mówisz mu, że masz w swojej ofercie coś wyjątkowego. To rozwiązanie, które wasze wspólnie stworzone zdjęcia zamieni w galerie sztuki w jego mieszkaniu.
N

Pokazujesz mu próbki, które od nas otrzymałeś i wręczasz bezpłatny pakiet powitalny z namiarami na stronę internetową zaprojektowaną specjalnie  dla Twoich klientów. Wall&Pix zajmie się promocją.

N

Właśnie posiałeś/aś ziarenko w umyśle klienta.

Etap II

U siebie po sesji zdjęciowej

 

N
Robisz sobie pyszną kawę, herbatę lub inny wspaniały napój i zasiadasz za komputerem/laptopem.
N

Logujesz się do aplikacji Printovskiego. Uwaga: aplikacja jest pod marką Wall&Pix, żeby na spotkaniu Twój klient miał przekaz spójny ze „swoją” stroną internetową. 

N
Ustalasz swoje ceny na poszczególne elementy oferty Printovskiego = ustalasz swoją marżę.
N

Ładujesz zdjęcie ściany Twojego klienta. Jeśli go nie masz korzystasz z bazy ponad 20 ścian w aplikacji.

N

Ładujesz pliki z sesji zdjęciowej i składasz z nich kompozycje na ścianę. Polecamy skorzystanie z któregoś z atrakcyjnych, wbudowanych w aplikację szablonów. Mamy propozycję na każdą ścianę 🙂 

N
Tworzysz kilka projektów i je zapisujesz.
N
I już…

Etap III

Sesja zamówieniowa z klientem

 

N

Logujesz się do aplikacji Printovskiego i robisz prezentację wybranych zdjęć z sesji.

N
Prezentujesz zapisane przez Ciebie projekty ścian.
N

Jeśli klient ma jakieś uwagi, wspólnie dopracowujecie projekty (zmieniacie fotografie, przesuwacie, powiększacie lub pomniejszacie wallarty).

N
Kiedy wszystko jest idealnie i klient jest zachwycony, klikacie akceptację projektu.
N
To wszystko 🙂

Jak się rozliczamy?

*

Podsumowanie

Po akceptacji zamówienia aplikacja wysyła je do Studia Printovskiego. Twój klient otrzymuje wiadomość ze szczegółami zamówienia i płatności dla Ciebie

Płatność

Po otrzymaniu zapłaty od klienta przelewasz pieniądze (nasz koszt wykonania walllartów) na nasze konto. Narzucona przez ciebie marża zostaje u Ciebie. Spokojnie: jeśli klient nie zapłaci Tobie, a Ty nam, nie ruszamy z produkcją i nie będziemy żądać od Ciebie żadnych pieniędzy.

Realizacja

Po otrzymniu płatności (lub potwierdzenia przelewu) realizujemy zamówienie dla Twojego klienta. Potem bezpiecznie je wysyłamy wraz z instrukcją montażu.

I co dalej…

 

Jednak najlepsze czeka Cię za kilka miesięcy. Twoja usługa zaczynie wyróżniać Cię z tłumu fotografów. Będziesz kojarzony jako ten fotograf od pięknych wallartów na ścianie. Będziesz profesjonalistą, który pomaga wybrać kompozycję odpowiednią do konkretnej ściany, dobrać rodzaj ramki, format wydruku. Klienci będą Ci wdzięczni, że w super prosty sposób sprawiłeś, że mogą na co dzień celebrować swoje najwspanialsze chwile. Taki wizerunek sprawi, że będziesz przyciągał coraz lepszych i lepiej płacących klientów.

Wsparcie na każdym etapie procesu sprzedaży

 

Jeśli w którymś momencie poczujesz się zagubiony/a zawsze możesz na nas liczyć. Na początek, przy rejestracji dostaniesz ebooka ze scenariuszem przeprowadzenia całego procesu sprzedaży. Otrzymasz nawet skrypt rozmowy, żeby wiedzieć co w którym momencie powiedzieć. Otrzymasz również podręcznik jak przygotować zdjęcia i dobierać galerie do poszczególnych wnętrz.

W razie wątpliwości zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Wystarczy otworzyć chat, napisać maila lub zadzwonić.

Zobacz co mówią fotografowie

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.
Name Goes Here

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.
Name Goes Here

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.
Name Goes Here

JUż od następnego zlecenia

zacznij szyć projekty pod indywidualne potrzeby Twoich klientów i zwiększaj swój dochód!

BĄDŹMY W KONTAKCIE

BĄDŹMY W KONTAKCIE

 

Dołącz do naszej listy mailingowej, aby:

- Uczestniczyć w tworzeniu i rozwijaniu aplikacji dla fotografów

- Być na bieżąco z postępami projektu

- Jako jeden z pierwszych użytkowników otrzymywać specjalne promocje i oferty

You have Successfully Subscribed!